İsti havadan və parlaq işıqlanmadan zövq alaraq yemək yemək, Xəzər dənizinin sahilində açıq havada, axşam sərinliyində şam etmək... Boulevard Hotel Bakunun yay terrası - möhtəşəm ləziz yeməyin və açıq məkanın ahəngidir.
11 May Cümə günü, uzun müddətdir gözlənilən yay terrasının açılışı baş tutdu. Bu açılış kiçik, lakin vacib bir bayrama təsadüf edib: Boulevard Hotel Baku üçüncü ad gününü qeyd edir!
"Sangria party"nin qonaqları nəinki müxtəlif növ şərab və qəlyanaltılardan zövq ala biliblər, həm də peşəkar barmenlərin diqqətli nəzarəti altında hər kəsə kokteyl hazırlamaq imkanı təqdim olunub.
Dilarə Kazımova öz musiqi qrupu ilə çıxış edib - qonaqlara canlı ifa bəxş edərək atmosferə daha da rahatlıq verib.
Gecə Dj AKG-nin kompozisiyaları ilə tamamlanıb.
Nəhayət, həqiqətən isti günlər gəldi, yay yaxınlaşır, Boulevard Hotel Baku isə sizinlə görüşə tam hazırdır!

Обедать, наслаждаясь теплом и ярким светом, ужинать в сумеречной прохладе на свежем воздухе на берегу Каспийского моря… Летняя терраса Boulevard Hotel Baku — это великолепное сочетание изысканной еды и открытого пространства.
В пятницу, 11 мая, состоялось долгожданное открытие летней террасы, приуроченное к маленькому, но важному празднику: Boulevard Hotel Baku отметил свой третий день рождения!
Гости "Sangria party" смогли не только насладиться различными видами вина и закусок, но всем также была предоставлена возможность самостоятельно приготовить коктейль, правда, под чутким наблюдением профессиональных барменов.
Диляра Казимова добавила в атмосферу еще больше уюта, выступая со своим музыкальным бэндом и одарив гостей живым исполнением.
Вечер завершился под композиции Dj AKG.
Наконец настали по-настоящему теплые дни, лето не за горами, а Boulevard Hotel Baku уже готов и ждет встречи с вами!