23 yanvar tarixində Bakıda ilk Kiko Milano mağazasının təntənəli açılışı baş tutub.
Açılış mərasimində VİP qonaqlar iştirak edib - Səudiyyə Ərəbistanı Krallığının Azərbaycandakı fövqəladə və səlahiyyətli səfiri Haməd bin Abdullah bin Səud bin Xudeyr və ISR Holdinqin baş direktoru cənab Rauf Xəlilov "RGA Alhokair"in ölkə direktoru Zaradecht Hamu ilə birlikdə lenti kəsərək açılış mərasiminə start verdilər.
1997-ci ildə İtaliyada yaradılmış Kiko Milano şirkəti 20 ölkədə 950-dən çox mağazaya malikdir və geniş çeşiddə dekorativ kosmetika, kosmetika aksesuarları və dəriyə qulluq vasitələri təqdim edir.
Azərbaycanda brendi “Alhokair Fashion Retail” şirkətinin partnyorluğu ilə “Retail Group Azerbaijan” şirkəti təmsil edir.
Təntənəli açılış mərasimində həmçinin Nərgiz Kələntərli, Lalə Əfəndi, Pəri Yusif, Elnur Həsənov, Elnarə de Birbuet, Səma Abıyeva iştirak ediblər...

23 января состоялось торжественное открытие первого в Баку магазина Kiko Milano.
В церемонии открытия приняли участие VIP-гости — посол Королевства Саудовская Аравия в Азербайджане д-р Хамад А.С. Худаир и генеральный директор ISR Holding г-н Рауф Халилов, которые дали старт церемонии открытия, перерезав ленту вместе с Зарадеxт Хаму, страновым директором RGA Alhokair.
Компания Kiko Milano, основанная в 1997 году в Италии, имеет более 950 магазинов в 20 странах и предлагает широкий ассортимент декоративной косметики, косметических аксессуаров и средств по уходу за кожей.
В Азербайджане бренд представляет Retail Group Azerbaijan в партнерстве с Alhokair Fashion Retail.
В торжественном открытии также участвовали Наргиз Калантарли, Лала Эфенди, Пери Юсуф, Эльнур Гасанов, Эльнара де Бирбуэт, Сема Абиева...